Lampy stojące

 • Deco 1

  270,81 
  Deco 1 to owalna lampa zewnętrzna, którą można ustawić w różnych kolorach. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możesz sterować wszystkimi funkcjami, siedząc wygodnie na krześle. Czy to nie sprawia, że ​​jesteś naprawdę szczęśliwy? Stylowy wygląd jest ponadczasowy, a światło można przekształcić w rozrusznik każdej imprezy.
  Przy zakupie którejkolwiek lampy z serii DECO konieczny jest zakup transformatora i przewodu zasilającego oddzielnie.
 • Deco 2

  462,55 
  Ogród, w którym można spędzić cały wieczór obserwując powoli zachodzące słońce. Z Deco 2 to żaden problem. Dzięki tej lampie stworzysz nastrój w swoim ogrodzie. Można nim sterować zdalnie i ustawić w wielu kolorach RGB. Po prostu, wygodnie, na swoim krześle. Przy zakupie którejkolwiek lampy z serii DECO konieczny jest zakup transformatora i przewodu zasilającego oddzielnie. W razie pytań prosimy o kontakt na mail:
 • Deco 3

  269,35 
  Design Deco 3 od razu przyciąga wzrok. Tę płaską lampę tarasową można przyciemniać, dzięki czemu z łatwością możesz samodzielnie ustawić nastrój. A ponieważ w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania RGB, możesz to zrobić, siedząc wygodnie na krześle. Przy zakupie którejkolwiek lampy z serii DECO konieczny jest zakup transformatora i przewodu zasilającego oddzielnie. W razie pytań prosimy o kontakt na mail:
 • Alon

  687,26 
  Alon to lampa stojąca, która oświetla ziemię w naprawdę atrakcyjny sposób. Jest funkcjonalna i nadaje się do oświetlenia dowolnej ścieżki lub podjazdu, a także jest estetycznie atrakcyjna. Dzięki pięknemu wiązkowi światła, Alon nie tylko ma długi zasięg, ale również wzmacnia atmosferę ogrodu, a dzięki swojemu stylowemu designowi doskonale komponuje się z każdym ogrodem. Lampa jest regulowana w 6 pozycjach i ma wysokość 70 cm. Oświetlenie niskiego napięcia 12V oznacza, że jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi oraz łatwe w instalacji bez konieczności korzystania z elektryka.
 • Barite 40

  364,81 
  Aluminiowa Lampa zewnętrzna Barite 40 stanowi niezastąpiony dodatek do każdego ogrodu lub przestrzeni na zewnątrz. Jest ona skróconą wersją słupka oświetleniowego Barite 60, oferując równie wyrafinowane rozwiązanie oświetleniowe.
   
 • Barite 60

  390,90 
  Lampa ogrodowa z aluminium Barite 60 to prawdziwa ozdoba każdego ogrodu lub przestrzeni na zewnątrz. Barite 60 to wyższa wersja lampy ogrodowej Barite 40.
 • Erba składa się z trzech smukłych lamp stojących: małej, średniej i dużej. Erba ma elegancki i stylowy wygląd, a także tworzy naprawdę przytulną atmosferę. Umieść trzy różne lampy stojące wzdłuż tarasu, ścieżki lub na obrzeżach. Szukasz pojedynczej jednostki? Średnia wersja jest również dostępna osobno jako Erba Mid! W zestawie znajdują się 3 lampy! Oświetlenie niskiego napięcia 12V oznacza, że jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi oraz łatwe w instalacji bez konieczności korzystania z elektryka.
 • Erba Mid

  287,87 
  Lampa stojąca Erba Mid tworzy klimatyczny efekt, ma elegancki i stylowy wygląd, jednocześnie generując naprawdę przytulną atmosferę. Umieść lampę stojącą wzdłuż tarasu, ścieżki lub na granicy. Świetnie się prezentuje, gdy jest używana z zestawem Erba 3 sztuki. Ma elegancki i stylowy wygląd oraz generuje naprawdę przytulną atmosferę. Oświetlenie niskiego napięcia 12V oznacza, że jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi oraz łatwe w instalacji bez konieczności korzystania z elektryka.
 • Eros Hi

  610,09 
  Eros Hi to jeden z dwóch nowych dodatków do gamy lamp stojących Lightpro, Okrągła konstrukcja w połączeniu z cylindrycznym szkłem wokół żarnika sprawia, że ta lampa jest piękna, tworząc ciepłe środowisko w ogrodzie. Eros Hi to wyższa wersja lampy stojącej Eros Lo i stanowi świetną ozdobę w każdym ogrodzie.
   
 • Eros Lo

  582,65 
  Eros Lo to jedno z dwóch nowych dodatków do gamy lamp stojących Lightpro, pierwsze światło w tej serii, które wykorzystuje żarnik LED, tworząc ciepłe środowisko w ogrodzie. Eros Lo to krótsza wersja lampy stojącej Eros Hi i stanowi świetną ozdobę w każdym ogrodzie.
 • Nodin

  1414,31 
  Nodin lampa stojąca idealnie nadaje się do zastosowania jako oświetlenie orientacyjne. Nodin może być używany na przykład wzdłuż ścieżki, bardzo ładnie eksponuje głębię ogrodu. Do niższych roślin polecamy Ninę, a do wyższych roślin polecamy Nodin.
   
 • Oberon DL

  514,45 
  Oberon DL to zupełnie nowy produkt w ofercie, stanowiący rozwinięcie rodziny słupków oświetleniowych Oberon. Podobnie jak w przypadku oryginalnych lamp Oberon, oferuje możliwość ściemniania światła w 6 różnych ustawieniach i doskonale nadaje się do oświetlania ścieżek i podjazdów, szczególnie dzięki skierowanemu w dół strumieniowi światła. Oberon DL posiada również dodatkowe płytki maskujące, dzięki czemu możesz regulować kąt padania światła, tworząc wąską, średnią lub szeroką wiązkę.
Go to Top