MD Garden Team

Ekipa MD Garden to multidyscyplinarny zespół ubierający w światło krajobrazy i otoczenie.

Jesteśmy projektantami, architektami krajobrazu i lightdesignerami, odważnymi i kreatywnymi praktykami.

Mamy na swoim koncie wiele projektów oświetleniowych i zrealizowanych inwestycji. Dzięki znajomości technik iluminacji obiektów i zasad projektowania krajobrazu ujawniamy potencjał kryjący się w ogrodach, przestrzeniach publicznych i prywatnych. Oświetlamy domy, obiekty sakralne, parki, pomniki, a nawet obiekty hydrotechniczne!

Podejmujemy się najtrudniejszych artystycznych i technicznych wyzwań, by uwolnić przestrzeń zewnętrzną od ciemności, nie zapominając o tym, aby każdy nasz projekt był jak najbardziej spójny z naturą.

IMG 20200529 212701

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Pomysł na stworzenie MD Garden narodził się w pewnym tajemniczym ogrodzie. To właśnie tam, grupa pasjonatów, postanowiła stworzyć swój pionierski projekt malowania ogrodów i przestrzeni zewnętrznych światłem.

sway atmospheric photography 6

NASZE ZASADY

Pasja

Wszystko co tworzymy w pracy wykonujemy z pasją. Pracując dla ciebie jesteśmy autentyczni i dajemy z siebie maksimum.

Inspiracje naturą

Szanujemy przyrodę i inspirujemy się jej różnorodnością, bo wszystko w Twoim ogrodzie musi wyglądać naturalnie i harmonijnie. Dbamy o równowagę.

Kreatywność

Nie ma dwóch takich samych miejsc, które projektujemy. Każdy projekt jest wykonany specjalnie dla Ciebie, indywidualnie dobieramy materiały i kładziemy nacisk na detale.

Relacje

Dużo słuchamy, dużo pytamy, by być pewni, że dobrze się Tobą rozumiemy i stworzyć Twój magiczną oazę.

Jakość

Na każdym etapie współpracy przywiązujemy ogromną wagę do szczegółów. Spełniamy najbardziej wymagające oczekiwania, podejmujemy wyzwania, dążąc do doskonałości form i efektów. Pracujemy z najlepszymi specjalistami.

Wiedza

Stale podnosimy poziom swojej wiedzy, szkolimy się u najlepszych światowych autorytetów. Współpracujemy z lightdesignerami z innych krajów, by wymieniać dobre praktyki. Szkolimy też innych, bo lubimy dzielić się swoją wiedzą na temat światła.

Opowiedz nam o swoim projekcie. Spotkajmy się!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY