Reflektory

 • Avior

  510,18 
  Reflektor Avior jest wykonany z aluminium i dostępny tylko w kolorze antracytowym. Ma długość 12,5 cm i szerokość 18 cm. Ma pobór mocy 16W. Dzięki mocy 1500 lumenów jest wyjątkowa pod względem mocy w 12-woltowym oświetleniu zewnętrznym, a tym samym najpotężniejsza w asortymencie. Miejsce to idealnie nadaje się do oświetlania dużych obiektów. To miejsce można przyciemniać. Oznacza to, że zawsze można go ustawić według potrzeb. Chcesz więcej światła zimą niż latem? W przypadku tego miejsca nie stanowi to żadnego problemu.
 • Castor 3

  363,35 
  Castor 3 reflektor idealnie nadaje się do stosowania jako oświetlenie akcentowe. Pięknie podkreśla elementy każdej części ogrodu, którą chcesz oświetlić. Castor 3 to nasza pierwsza lampa z nowej serii czterech. (Zobacz również Castor 4, Castor 8 i Castor 9).
 • Castor 4

  304,32 
  Czy masz w swoim ogrodzie pewne przedmioty, którym po prostu potrzeba trochę więcej uwagi? W takim razie Castor 4 jest idealnym sposobem, aby to zaakcentować. Niezależnie od tego, czy jest to drzewo, krzew czy inny obiekt, to miejsce sprawia, że ​​nikt nie może go przeoczyć. Dzięki prostemu, ale stylowemu wyglądowi Castor 4 pasuje do każdego oświetlenia zewnętrznego. Oświetlając różne przedmioty, możesz w mgnieniu oka stworzyć bardzo miłą atmosferę w swoim ogrodzie. Oprócz atmosfery miejsce to ma również zastosowanie funkcjonalne. Juno 4 możesz umieścić na ścianie równie łatwo, jak na przykład w ziemi, aby oświetlić niższe rośliny. Wolisz miejsce z mniejszym strumieniem światła? Następnie obejrzyj Castor 2.
 • Castor 8

  476,85 
  Castor 8 jest wyjątkowy pod względem funkcji. Castor 8 można przyciemniać. Wykonany jest z aluminium pokrytego matową powłoką proszkową w kolorze antracytowym. Podkreśla elementy, dla których ważne jest, aby zostały podświetlone. Ponieważ reflektor ten można przyciemniać, zapewnia on żądaną wydajność świetlną przez cały rok, ponieważ sam możesz określić natężenie światła
 • Castor 9

  489,18 
  Castor 9 to wszechstronny reflektor ogrodowy z funkcją ściemniania, która pozwala dostosować jasność do własnych preferencji. Dzięki temu możesz stworzyć idealną atmosferę w swoim ogrodzie o każdej porze roku. Dzięki kierunkowemu strumieniowi światła ten reflektor idealnie nadaje się do podświetlania określonych obiektów, na przykład drzewa lub krzewu. Niech zabłyśnie to, z czego jesteś dumny! Castor 9 dodaje dodatkowego wymiaru Twojemu ogrodowi i pozwala dłużej cieszyć się wieczorem na świeżym powietrzu.  
 • Kaptur przeciwodblaskowa Castor może być stosowany we wszystkich oprawach Castor; zaprojektowany jest on w celu zapobiegania bocznemu rozpraszaniu  i kontrolowania kierunku światła, aby było nieco bardziej skupione/kierunkowe.
 • Castor Smart zawiera Zigbee. Zaletą Zigbee jest to, że komunikacja przeskakuje od produktu do produktu, co zapewnia nieograniczony zasięg. Możesz zachować maksymalną odległość 20 metrów pomiędzy dwoma różnymi produktami. Po zakupie bramki (która konwertuje Wi-Fi na Zigbee) i sparowaniu jej z aplikacją, możesz sterować Castor Smart za pomocą nowej aplikacji Lightpro. Niech Castor Smart oświetli w kolorze, który lubisz. Niebieski, czerwony czy raczej skąpany w ciepłym, białym świetle? Nowa aplikacja Lightpro pozwala w łatwy sposób skonfigurować kolor światła, jego jasność oraz godzinę jego włączenia/wyłączenia. Wszystko łatwo sterowane z własnego smartfona. Aby dodać go do aplikacji, upewnij się, że urządzenie Castor Smart znajduje się nie dalej niż 16 metrów od bramki. Oświetlenie niskiego napięcia 12V oznacza, że jest bezpieczne dla zwierząt i ludzi oraz łatwe w instalacji bez konieczności korzystania z elektryka.
 • Juno 2

  298,41 
  Juno 2 doskonale nadaje się do oświetlania krzewów, drzew lub wszystkiego, co uważasz za warte dodatkowej uwagi. Może być montowany na ścianie/ziemi lub wbity w ziemię, co daje większą elastyczność co do położenia światła. Jeśli potrzebujesz jaśniejszego reflektora, spójrz na Juno 4.
 • Juno 4

  444,37 
  Juno 4 doskonale nadaje się do oświetlania większych krzewów, drzew lub czegokolwiek, co zasługuje na dodatkową uwagę. Może być montowany na ścianie, umieszczany na ziemi lub wbijany w glebę, co daje większą elastyczność w pozycjonowaniu światła. Jeśli potrzebujesz reflektora o niższej mocy, zajrzyj do Juno 2.
 • Juno Tube

  300,53 
  Rura Lightpro Tube jest przeznaczona do użytku z reflektorem rurkowym  Juno. Rurę można zamontować na różnych powierzchniach lub umieścić w ziemi za pomocą dołączonych kołków. Reflektory po prostu wsuwają się na rurę i są mocowane na miejscu za pomocą zestawu śrub i nakrętek. Miłym szczegółem jest to, że kabel Juno można ukryć w rowku rurki. (reflektory nie są dołączone)
 • Nilus

  421,10 
  Nilus to podwodny reflektor; jego konstrukcja odpowiada konstrukcji Castor i Juno. Nilus posiada stopień ochrony IP68, dzięki czemu nadaje się do ciągłego użytkowania pod wodą do głębokości pół metra. Nilus stoi bezpiecznie w stawie dzięki obciążonej podstawie, ale można go również łatwo przymocować do solidnej powierzchni dzięki dostarczonym śrubom i kołkom, które dokładnie pasują do podstawy. Nilus posiada źródło światła LED SMD, które emituje ciepłe, białe światło. Krótko mówiąc, za pomocą Nilusa możesz łatwo, szybko i bezpiecznie stworzyć podwodną scenę.
 • Xible

  299,11 
  Lampa Xible to piękny, elastyczny reflektor o wysokości 70 cm. Umieść ten reflektor na obrzeżu, aby oświetlić rośliny od dołu lub od góry. Elastyczność światła sprawia, że jest ona niezwykle wszechstronna, pozwalając na idealne ustawienie kąta oświetlenia na obiekcie lub roślinie. Xible łatwo zakotwiczysz w ziemi, używając dołączonego kołka. Oświetlenie o napięciu 12 V to bezpieczne rozwiązanie dla zwierząt i ludzi, a także łatwe do zainstalowania bez konieczności korzystania z usług elektryka.
Go to Top