Przewody i złączki

 • Konektor F jest dołączony do każdej lampy ogrodowej. Służy on do szczelnego wpięcia oprawy w kabel. Pozwala w szybki i prosty sposób na podłączenie oświetlenia ogrodowego 12 V. Jego budowa sprawi, że instalacja systemu oświetleniowego przebiegnie szybko i sprawnie.
 • Konektor M (określany też jako konektor męski) stosuje się w dwóch sytuacjach: jako podłączenie kabla 12 V do transformatora 21 W oraz jako element tworzący rozgałęzienia instalacji. Konektor jest prosty w użyciu: wystarczy włożyć w niego kabel i przekręcić w odpowiednim miejscu. Rozwiązanie to umożliwia szybką i komfortową rozbudowę zaplanowanej instalacji z uwzględnieniem doprowadzania źródła światła w różne miejsca na posesji. Konektor stanowi jednolitą całość, dlatego mamy pewność, że żaden element nie zostanie zagubiony podczas instalacji.
 • Przedstawiamy nowy łącznik paska LED L220  do użytku z paskiem LED . Jest to o wiele bardziej kompaktowa i dyskretna wersja niż poprzedni model 176L. Użyj załączonego kleju, aby złączka paska LED była wodoodporna (IP67)! Będziesz potrzebował 1 x 220L, aby podłączyć pasek do swojego systemu. Teraz w zestawie znajduje się również 1 x 137A.
 • Każda lampa w kolekcji Libet Light wyposażona jest w kabel. Jeśli jednak rozłożenie oświetlenia zewnętrznego na posesji wymaga zastosowania dłuższego przewodu, do dyspozycji są, stworzone specjalnie do tego, przedłużacze.
 • Przedłużacz kabla o długości 6 metrów o napięciu 12V do użytku z transformatorami 163A i 164A. Przedłuża czujnik światła, dzięki czemu może być umieszczony dalej od transformatora.
 • Każda lampa w kolekcji Libet Light wyposażona jest w kabel. Jeśli jednak rozłożenie oświetlenia zewnętrznego na posesji wymaga zastosowania dłuższego przewodu, do dyspozycji są, stworzone specjalnie do tego, przedłużacze.
 • 100-metrowa rolka kabla AWG14 do użytku z gamą złączy i lamp Lightpro. Zestaw zawiera 5 par zakończeń kablowych.
 • 10-metrowa rolka kabla AWG14 do użytku z gamą złączy i lamp Lightpro. Zestaw zawiera 5 par zakończeń kablowych. System oświetlenia zewnętrznego Lightpro 12V można łatwo zainstalować przez każdego. Wystarczy poprowadzić główny przewód Lightpro wokół Twojego ogrodu. Podłącz złączki lamp do głównego kabla. Następnie wystarczy podłączyć główny kabel do transformatora i wpiąć transformator do standardowego gniazdka zewnętrznego.
 • 200-metrowa rolka kabla AWG14 do użytku z gamą złączy i lamp Lightpro. Zestaw zawiera 5 par zakończeń kablowych. System oświetlenia zewnętrznego można łatwo zainstalować przez każdego. Wystarczy poprowadzić główny przewód wokół Twojego ogrodu. Podłącz  złączki lamp do głównego kabla. Następnie wystarczy podłączyć główny kabel do transformatora i wpiąć transformator do standardowego gniazdka zewnętrznego
 • 25-metrowa rolka kabla AWG14 do użytku z gamą złączy i lamp Lightpro. Zestaw zawiera 5 par zakończeń kablowych. System oświetlenia zewnętrznego Lightpro 12V można łatwo zainstalować przez każdego. Wystarczy poprowadzić główny przewód wokół Twojego ogrodu. Podłącz złączki lamp do głównego kabla. Następnie wystarczy podłączyć główny kabel do transformatora i wpiąć transformator do standardowego gniazdka zewnętrznego.
 • 50-metrowa rolka kabla AWG14 do użytku z gamą złączy i lamp Lightpro. Zestaw zawiera 5 par zakończeń kablowych. System oświetlenia zewnętrznego Lightpro 12V można łatwo zainstalować przez każdego. Wystarczy poprowadzić główny przewód Lightpro wokół Twojego ogrodu. Podłącz złączki lamp do głównego kabla. Następnie wystarczy podłączyć główny kabel do transformatora i wpiąć transformator do standardowego gniazdka zewnętrznego.
 • Ten rozdzielacz kabla / rozdzielacz - służy do zwiększenia liczby gniazd z jednego na trzy. Szczególnie przydatny, gdy umieszczasz kilka opraw oświetleniowych razem w jednym obszarze. Może być również potrzebny do łączenia kabli ze sobą, jeśli chcesz podłączyć lampę  w tym samym punkcie.
  Długość kabla: 170 mm Szerokość: 60 mm
   
Go to Top