Lampy naścienne

 • Ixion

  532,48 
  Połączenie stylu i funkcjonalności, Ixion jest dobrym przykładem kinkietu, który dobrze sprawdzi się w każdym wnętrzu ogrodowym. Ponieważ świeci zarówno w górę, jak i w dół, Ixion dobrze nadaje się do tworzenia atmosfery i światła akcentującego. Sam możesz określić kąt padania światła, bez problemu ustawisz zarówno światło skierowane w górę, jak i w dół. Ten kinkiet można również przyciemniać w sześciu różnych ustawieniach ściemniania. Bawiąc się różnymi kątami i intensywnościami światła, możesz wieczorem stworzyć na ścianie specjalne efekty. Dlatego ten kinkiet doskonale nadaje się do stosowania z wieloma kinkietami na długiej ścianie lub płocie. Lampa zawiera dwa źródła światła i można ją w prosty sposób przymocować bezpośrednio do ściany.
   
 • Ixion Small 230V

  160,02 
  Ixion to połączenie stylu i funkcjonalności. Ta lampa naścienna ma regulowany kąt wiązki, pozwalając Ci dostosować kąt od szerokiego do wąskiego. Jest to wersja zasilana napięciem 230 V, która uzupełnia wersję 12 V Ixion. Pozwala to na dostosowanie wzoru wiązki światła zarówno dla światła skierowanego w górę, jak i w dół.
 • Kuma

  321,84 
  Kuma  kinkiet idealnie nadaje się do oświetlania ścieżki przy ścianie lub granicy pod płotem za pomocą umieszczonej centralnie wiązki światła. Kuma to obecnie jedna z naszych najbardziej ekskluzywnych lamp.
 • Polaris

  345,33 
  Polaris lampa ścienna idealnie nadaje się do oświetlania płotu lub podjazdu za pomocą okrągłej belki. Polaris ma ekskluzywny wygląd i dodaje Twojemu ogrodowi dodatkowego uroku.
 • Quartz Black

  208,80 
  Szukasz stylowej kinkiety zewnętrznej, która będzie pasować do wszystkich pozostałych elementów oświetlenia zewnętrznego? W takim razie Quartz to kinkiet do Twojego ogrodu. Lampę można zamontować na ścianie, ale może także pełnić funkcję punktową. Quartz zapewnia atrakcyjnie oświetlony ogród i dzięki swojemu nowoczesnemu designowi jest całkowicie na czasie. Ponieważ głowę można obracać w poziomie i w pionie, Ty decydujesz, co zostanie podkreślone lub zaakcentowane. Może to być oczywiście wszystko: od pięknego krzewu po piękną pergolę.
 • Tiga DL

  318,23 
  Tiga DL to jedna z naszych najbardziej innowacyjnych lamp. To światło można wykorzystać na różne sposoby, aby ożywić swój ogród, a światło można nawet przyciemniać! Korzystając z dostarczonego uchwytu ściennego, po prostu umieść Tiga DL na ścianie ze źródłem światła skierowanym w dół lub w górę. Szukasz oświetlenia, które oświetli ścieżkę, ale nie chcesz światła widzialnego? Następnie umieść Tiga DL z dołączoną wtyczką w ziemi w żywopłocie. To światło sprawdza się również na schodach i zwiększa bezpieczeństwo
   
Go to Top