Lampy do wbudowania

 • Agate

  310,81 
  Coraz popularniejsze oświetlenie punktowe sprawdza się doskonale zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Oprawy wpuszczane w grunt mogą być wykorzystane w wielu miejscach ogrodu, w tym bezpośrednio przy ścieżkach ogrodowych. Mogą także posłużyć jako oświetlenie ogrodzenia, ściany domu bądź muru.
 • Atik R1

  532,91 
  Atik R1 nowa lampa, montowana w gruncie stanowi eleganckie i dyskretne tło dla oświetlanej aranżacji. Wbudowane przyciemnianie pozwala na dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb otoczenia. Oprawa daje również możliwość ustawienia kąta padania strumienia światła.
 • Przedstawiamy nowy pasek LED, który można dodać do istniejącego systemu oświetlenia. Dostępny jest w długościach 15 metrów i będzie wymagał połączenia z łącznikiem taśmy LED 220L, aby podłączyć się do systemu. Należy pamiętać, że łącznik taśmy LED 220L nie jest dołączony i należy zamówić go osobno.
 • Nomia

  287,43 
  Oprawa Nomia typu „uplight” to dobry wybór do oświetlenia niskich i średnich drzew. Ten reflektor emituje ciepłe, białe światło na wysokość prawie trzech i pół metra. Oprawę można łatwo umieścić w luźnej glebie lub żwirze za pomocą stojaków z kolcami. Umieść Nomię w pobliżu niskich i średnio wysokich drzew, posągów lub wyższych rodzajów traw, aby stworzyć przytulną atmosferę w swoim ogrodzie. Nomia posiada źródło światła LED SMD, które emituje ciepłe, białe światło
 • Onyx 20

  118,19 
  Nowością w kolekcji Lightpro  jest model Onyx 20, mała i kompaktowa lampa deskowa bez ramki. Ten reflektor posiada ciepłe, białe źródło światła i doskonale nadaje się do zastosowania jako oświetlenie akcentowe.
 • Onyx 30

  213,06 
  Lampa Onyx 30 R1 jest oprawą wpuszczaną w podłoże. Wytrzyma nacisk najeżdżającego na nią auta, dlatego jest świetnym rozwiązaniem na oświetlenie podjazdu. Aby utrzymać spójność stylistyczną otoczenia, można wykorzystać ją również do oświetlenia ścieżki do domu lub tarasu. Jej ciepłe światło jest przyjemne, dlatego dobrze komponuje się również z zielenią ścieżek ogrodowych.
 • Onyx 60 R1

  319,68 
  Lampa najazdowa Onyx 60 R1 pozwala na dobre oświetlenie nawet dużego podjazdu chodnika czy tarasu. Dołączone do niej dyfuzory światła dają możliwość wyboru oczekiwanego efektu: bardzo intensywnego światła, stłumionego lub rozproszonego. Oprawa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jej uniwersalny kolor gwarantuje dobre dopasowanie do każdego otoczenia. W każdym opakowaniu Onyx zawarte są trzy różne dyfuzory światła: przeźroczysty, gwiaździsty i opalowy.
 • Onyx 60 R3

  319,68 
  Zewnętrzna lampa ogrodowa o nowoczesnym designie. Ozdobna, ale i praktyczna oprawa pozwoli na dobre oświetlenie podjazdu, ścieżki w ogrodzie lub do domu oraz tarasu. Duży strumień światła rozjaśni drogę do drzwi wejściowych, co z pewnością przełoży się na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa po zmroku. W każdym opakowaniu Onyx zawarte są trzy różne dyfuzory światła: przeźroczysty, gwiaździsty i opalowy.
 • Onyx 60 R4

  349,78 
  Ten kwadratowy Onyks ma ciepłe, białe źródło światła i doskonale nadaje się jako oświetlenie akcentujące. W zestawie znajdują się 3 różne rodzaje szkieł: przezroczyste, o strukturze plastra miodu i matowe. W ten sposób możesz wybrać, które szkło da pożądany efekt. Subtelna i smukła lampa ogrodowa. Antracytowy kolor gwarantuje, że świetnie sprawdzi się ona w różnorodnej stylistyce ogrodu bądź podjazdu. Lampa Opal będzie się pięknie prezentować oświetlając podjazd lub ścieżkę ogrodową. Jednocześnie zapewni bezpieczeństwo i swobodę poruszania się po zmroku. W każdym opakowaniu Onyx zawarte są trzy różne dyfuzory światła: przeźroczysty, gwiaździsty i opalowy.
 • Onyx 90 R1

  447,08 
  Największa lampa z serii Onyx. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie większego podjazdu lub ściany. Dołączone do zestawu dyfuzory pomogą ustawić pożądane natężenie światła oraz jego efekt. Oprawa posiada wysoką klasę IP. W każdym opakowaniu Onyx zawarte są trzy różne dyfuzory światła: przeźroczysty, gwiazdzisty i opalowy.
Go to Top